Winkelwagen
De winkelwagen is leeg
Laatste nieuws
  • nieuws

    Nieuwjaarsborrel Op vrijdagmiddag 15 januari 2016 organiseert de IF-Academy  in samenwerking met de VFW...

    Lees meer...

Carmen van der Aa, Manager Opleidingen IF-Academy

DSC 5211-10

Ik ben mijn loopbaan- nadat ik de Hogere Hotelschool had afgerond - in de uitzendbranche begonnen. In deze boeiende en zeer commerciële wereld van zakelijke dienstverlening heb ik veel verschillende aspecten van de arbeidsmarkt gezien. Begonnen als consulent, doorgegaan als vestigingsmanager en uiteindelijk de uitdaging aangegaan van reïntegratie- en outplacementconsultant. Met name mensen met een zeer grote afstand tot de arbeidsmarkt weer proberen terug te laten keren op die arbeidsmarkt, is iets wat me niet alleen geboeid, maar ook gevormd heeft. Het beste uit mensen halen, door middel van opleiding en coaching is de drijfveer geweest voor mijn latere carrièreswitch.

Ik ben namelijk trainer/coach geworden en vanuit dat vak mezelf steeds meer toe gaan leggen op de inhoudelijke kant van opleiden.

Momenteel ben ik dus manager opleidingen bij de IF-Academy en ben ik verantwoordelijk voor het gehele reilen en zeilen van alle opleidingen. Ik geef opleidingsadviezen en zorg ervoor dat iedereen die een opleiding wil volgen op het gebied van fondsenwerving op het juiste moment van zijn/haar loopbaan in een bij hem/haar passende opleiding stapt.