Winkelwagen
De winkelwagen is leeg
Laatste nieuws
  • nieuws

    Nieuwjaarsborrel Op vrijdagmiddag 15 januari 2016 organiseert de IF-Academy  in samenwerking met de VFW...

    Lees meer...

Docent Roger Pruppers: expertisegebied Branding

Roger

 

Roger Pruppers werkt als docent marketing bij de Amsterdam Business School van de Universiteit van Amsterdam. Daarvoor werkte hij als junior lecturer en promovendus bij Universiteit Maastricht. Hij is bezig met de afronding van zijn promotiedissertatie over consumentenevaluaties van merkallianties

Roger heeft een brede onderwijservaring op het gebied van merkenbeleid, marketingcommunicatie en consumentengedrag. Hij doceert aan de Erasmus Universiteit Rotterdam en de Universiteit van Amsterdam, waar hij daarnaast in de MBA-opleiding de module Brand Management verzorgt. Roger’s onderzoek richt zich op merkpositionering, relaties tussen merken, en het strategische gebruik van merkwaarde. Het uitgangspunt daarbij is de structuur van associatieve netwerken en de relaties tussen associaties en merken in het hoofd van de consument. Roger gebruikt een combinatie van kwantitatieve en kwalititatieve onderzoeksmethoden, met een nadruk op experimenteel onderzoek.