Winkelwagen
De winkelwagen is leeg
Laatste nieuws
  • nieuws

    Nieuwjaarsborrel Op vrijdagmiddag 15 januari 2016 organiseert de IF-Academy  in samenwerking met de VFW...

    Lees meer...

Deny de Jong, expertisegebied: Onderwijs en Campagne Voeren

DSC 5221-12

Deny de Jong is adviseur en trainer van mensen in non-profitorganisaties in Nederland en andere landen. Zijn expertises zijn communicatie en fondsenwerving. Met 30 jaar ervaring in de wereld van maatschappelijke organisaties (overheid, goede doelen, onderwijs en zorg) kent hij die wereld van binnen en buiten. “Het realiseren van je missie van je organisatie staat voor mij altijd voorop. Daarna komen ambitie, strategie en uitvoering”, aldus Deny de Jong.

Deny is na 20 jaar aan de bureaukant (Ideëel Organiseren/Ideëel+, bureau voor campagnes en evenementen) nu weer vanuit binnen actief: interim, adviseur en trainer. Specialiteiten: strategie, communicatie, fondsenwerving, filantropie 2.0, capacitybuilding, ondernemen en leiderschap.

Deny benadert fondswerving vanuit de kern: vanuit de missie van je organisatie of project relevante stakeholders zo zien te raken dat ze alles willen doen om die missie te helpen realiseren. Dat daar ook geld voor nodig is, snapt iedereen. Focus alleen op korte termijn en alleen op geld is niet effectief. Het gaat om het creëren van duurzame relaties en betrokkenheid waar je op kunt bouwen. Dat is de grootste uitdaging van fondsenwerving.

Een andere uitdaging is om te leren hoe je fondswervende technieken als middel kunt inzetten om je missie te bereiken. Door de introductie van internet zijn er steeds meer technieken inzetbaar, die je wel moet leren kennen en gebruiken.

Als trainer vindt Deny het mooi om mensen op te leiden die vanuit passie aan de slag gaan met fondsenwerving. Als je de mogelijkheden ziet en je krijgt de mensen mee, dan kan je resultaten boeken.