Winkelwagen
De winkelwagen is leeg
Laatste nieuws
  • nieuws

    Nieuwjaarsborrel Op vrijdagmiddag 15 januari 2016 organiseert de IF-Academy  in samenwerking met de VFW...

    Lees meer...

Petra Hoogerwerf, Hoofd Docent Beroepsopleiding B

petra-hoogerwerf1

 

 

Petra Hoogerwerf

is eigenaar van Veleda advies. Ze studeerde rechtsgeleerdheid, theaterwetenschap en psychosynthese. In haar eerste functie ontwikkelde ze de eerste opleiding ‘Marketing, sponsoring en fondsenwerving’ (1993). Hierna werkt ze als adviseur voor GLP en werd ze communicatiemanager voor het ministerie van VROM. Bij de Algemene Bestuursdienst van het ministerie van Binnenlandse Zaken werkte ze als manager strategie en bedrijfs- voering en begeleider van intervisiegroepen voor topmanagers. Hierna werd zij lid Raad van Bestuur van Forum en directeur van de School of Economics van Hogeschool INHolland. Ze bekleedde diverse bestuurlijke functies, voor onder andere Stichting Julidans, SOS Kinderdorpen, SNV en VSO. Ze is een veelgevraagd spreker en trainer en heeft diverse boeken en artikelen geschreven waaronder Vonk! Fondsen werven met hoofd en hart. Eerder schreef ze met anderen Van Dromen naar Scoren, Juridische aspecten van Sponsoring, Wat is Fondsenwerving en was ze eindredacteur en schrijver van het Handboek Fondsenwerving.