Winkelwagen
De winkelwagen is leeg
Laatste nieuws
  • nieuws

    Student aan het woord  Sander van Hesteren, Stichting DierenLot   “Het volgen van de Leergang...

    Lees meer...

Sofie Bienert, docent Oriëntatiecursus

DSC 5188-5

 

Drs. Sofie Bienert (1974) studeerde Communicatiemanagement aan de Hogeschool van Utrecht en Vrijetijdwetenschappen aan de Universiteit van Tilburg. Daarna was zij ruim zes jaar werkzaam als projectmanager bij de stichting Kunst & Zaken. Daar begeleidde zij culturele instellingen op het gebied van communicatie, marketing en cultureel ondernemerschap. Bij WWAV werkte zij ruim drie jaar als adviseur voor goede doelen en zorg- en onderwijsinstellingen bij het opzetten en uitvoeren van (haalbaarheids)onderzoeken, grote giften campagnes en wervende evenementen, zoals IJsstrijd van de Nierstichting. Sinds 2010 is zij als adviseur verbonden aan Leenaers Verloop, adviesbureau voor sponsoring, fondsenwerving en mecenaat en werkt zij voor culturele instellingen, de zorgsector en andere maatschappelijke opdrachtgevers. Sofie is een van de co-auteurs van het Handboek Sponsoring en Fondsenwerving en geeft regelmatig (incompany) trainingen en workshops.