Winkelwagen
De winkelwagen is leeg
Laatste nieuws
  • nieuws

    Nieuwjaarsborrel Op vrijdagmiddag 15 januari 2016 organiseert de IF-Academy  in samenwerking met de VFW...

    Lees meer...

Marian Geling, expertisegebied: Strategisch Management

DSC 5224-13

Ik ben van huis uit antropoloog. Mensen, de manier waarop mensen met elkaar leven en wonen en hoe je ervoor kunt zorgen dat iedereen zo goed mogelijk kan meedoen in de samenleving; dat is de rode draad in mijn betaalde en onbetaalde activiteiten.

Na vijf jaar in het internationale (vrijwilligers)werk actief te zijn geweest, heb ik tien jaar op een directiestoel gezeten: drie jaar bij AFS Interculturele programma's, zes jaar bij het toenmalige Fonds Zomerpostzegels en een klein jaar bij De Observant. En nu heb ik al weer tien jaar mijn eigen advies- en ontwikkelpraktijk, natuurlijk in de sociale sector. Opdrachtgevers zijn onder meer gemeenten, welzijnsorganisaties (provinciale en lokale), landelijke koepelorganisaties, zorginstellingen, woningcorporaties en sportorganisaties. Soms word ik gevraagd om een project te ontwikkelen en op te zetten, inclusief het vinden van geld ervoor (SESAM Academie, Stichting Prokkel, Doorstart), soms om een training of congres te organiseren (lustrum Spectrum, serendipistische zoektocht, Gildebijeenkomst) en een andere keer moet er een advies- of een projectplan worden geschreven (Daderuithuisplaatsing, Wmo-evaluatie, vrijwilligersbeleid, ouderenbeleid). Omdat ik veel ervaring heb met het ontwikkelen van projecten en ook weet wat er voor nodig is om ze uitgevoerd te krijgen (geld, goede mensen e.d.) kloppen mensen ook daarvoor bij mij aan. Mijn motto is dat je weliswaar zelf de beste fondsenwerver bent, maar dat ik je graag help om daarin te excelleren. Daarvoor heb je kennis van zaken (inhoud) en van financiën nodig. En dat kan ik beide bieden.

Mijn vrijwilligerswerk speelt zich af bij banken. Banken? Ja want ik ben voorzitter van Stichting Gast op de Bank en het Rabobank coöperatiefonds Apeldoorn e.o. en daarnaast bestuurslid van de Voedselbank in Apeldoorn. Goed voor een hele andere kijk op de banksector.