Winkelwagen
De winkelwagen is leeg
Laatste nieuws
  • nieuws

    Nieuwjaarsborrel Op vrijdagmiddag 15 januari 2016 organiseert de IF-Academy  in samenwerking met de VFW...

    Lees meer...

Docent Jeroen van Bijnen: expertisegebied Communicatie

jeroen

 

Jeroen van Bijnen (jeroen@nelsonscoort.nl">jeroen@nelsonscoort.nl) heeft jarenlang ervaring als (dm-) copywriter. Als directeur van verschillende communicatiebureaus is hij gewend om o.a. overtuigende direct mail te schrijven, evenals informerende nieuwsbrieven en voorlichtingsfolders.

Hij is al jaren betrokken bij de Beroepsopleiding B en doceert daar de studenten omtrent de valkuilen van de fondsenwervers. Waar moet je aan denken in je communicatie met het reclamebureau. Hoe bereik je de doelgroep die je wilt bereiken en hoe val je op!

Per 1 april 2010 is Jeroen van Bijnen een nieuw bureau begonnen: Nelson Scoort, voor reclame- en communicatievraagstukken. Jeroen behoort tot de besten in zijn vak: hij weet wat ontvangers tot lezers maakt!